Kısmetse Olur 22 Nisan 2016 izle

5.479 kez izlendi.

IMDB:

22 Nisan 2016 tarihinde eklendi.
Kısmetse Olur 22 Nisan 2016 izle için yorumlar kapalı

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Kısmetse Olur  22 Nisan 2016 izle
< 

Kısmetse Olur Son Bölümü İzle

İzdivaç programları arasında oldukça popüler olan ve her bölümde duygusal anlar ile birlikte, eğlenceli anlarında yaşandığı Kısmetse Olur programı, dünde oldukça renkli anlar ile ekranlar da yerini aldı. Yayınlandığı saatlerde oldukça iyi reytingler aldığı için, izleyenleri memnun ediyor olmasından dolayı, gelin adayları ya da damat adaylarının taliplerini aradıkları programda, neredeyse her ay bir çiftin evlendiğini görebiliyoruz.

 

Kısmetse Olur Dünkü Bölümü İzle

Kısmetse Olur yeni bölümü ile duygusal anların yoğun bir şekilde yaşandığı programda, ayrıca Kısmetse Olur adayları bir ara tansiyonu yükselterek, kendi içlerinde tartışmaları ile birlikte, sunucunun müdahalesi ile tansiyon biraz azalarak, yayın kaldığı yerden devam etti. Sizde Kısmetse Olur son bölümü sitemizden izleyebilirsiniz. Tüm bölümleri izleyebileceğiniz gibi, bol izleme seçeneği ve 720p görüntü kalitesi ile Kısmetse Olur 22 Nisan izle seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 

Kısmetse Olur 22 Nisan Seyret

Yayından sonra sosyal medya hesaplarında adayların ve izleyicilerin yoğun bir şekilde görüştükleri ve ayrıca adayların mesajlarda alıyor olmalarından dolayı, bu mesajlara göre de taliplerini Kısmetse Olur programına davet ediyorlar. Programda ki anlaşma gereğince, adayların talipleri ile Kısmetse Olur programında görüşmeleri gerekmektedir. Televizyonda canlı yayının ardından Kısmetse Olur youtube izle ile sitemizde de direk olarak yayınlandığı için, hemen sizde Kısmetse Olur son bölümü izleyebilirsiniz.

 

Kısmetse Olur . Bölümü İzle

Adaylara talip olmak isteyenler için gerek Kısmetse Olur programı içerisinde ve gerekse'de, kanalın internet sitesinde katılım şartları bulunmaktadır. Programın sıkı takipçileri adayları tanıdıkları gibi, fazla takip edemeyenler ya da aile bireylerinin yönlendirmesi ile birlikte, Kısmetse Olur programı içerisinde ki gelin ya da damat adaylarına talip olacaklar için, sitemiz üzerinden Kısmetse Olur bölümleri izleyerek, adayları inceleyebilirsiniz. Ayrıca Kısmetse Olur 22 Nisan 2016 izle ile son bölümde yaşananları öğrenebilirsiniz.

 

Kısmetse Olur Dünkü Bölümü İzle

Günlük hayatımızda iş yoğunluğu nedeni ile kendimize eş bulamadığımız için, özellikle katılabileceğimiz Kısmetse Olur programı sayesinde, adayları değerlendirerek uygun eşi seçebiliriz. Sizde Kısmetse Olur bölümleri izle ile talip olacağınız adayı belirleyebilir ve talip olmak için başvuru yapabilirsiniz. Her zaman sitemizden Kısmetse Olur son bölümleri bulabileceğiniz için, rahatlıkla sizde Kısmetse Olur programı adaylarını takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.